1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011 2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2021
2022
2023
Autumn Stevick AAU-JO MG LJ 13-11 6th San Antonio,TX Joseph Stevick AAU-XC BB 3000m 61st Hammond,IN Drew Stevick TAC-M M40 Dec 5243agpts 3rd Univ Place,WA Jesse Stevick USATF-XC BB 3000m 12:44 74th Sandy,OR Jesse Stevick USATF-XC BB 3000m 11:31 5th Mobile,AL Jesse Stevick USATF-XC MB 3000m 11:40 37th Providence,RI Drew Stevick USATF-M M45 Jav 161-11 4th Eugene,OR Jesse Stevick USATF-XC MB 3000m 10:40 4th Reno,NV Autumn Stevick USATF-XC YW 5000m 24:20 48th Reno,NV Kelly Matlock USATF-JO YG Pent 2627pts 13th San Jose,CA Adam Midles USATF-YAN MB Disc 88-6 9th Iowa, City,IA SP 31-1 " Jesse Stevick USATF-XC YB 4000m 14:35 89th Baton Rouge,LA Joseph Stevick USATF-XC IB 5000m 17:38 108th Baton Rouge,LA Justin Serns USATF-JO MB Pent 2327pts 7th Houston,TX Courtney Irwin USATF-JO YG HJ 5-4 5th Houston,TX Jesse Stevick USATF-JO YB Pent 2409pts 15th Houston,TX Jesse Stevick Hershey YB 1600m 4:54 3rd Hershey.PA Jesse Stevick USATF-XC YB 4000m 14:15 40th Lexington,KY Jessie McLaughlin USATF-XC YG 4000m 16:26 72nd Lexington,KY Mike Van Deusen USATF-XC IB 5000m 18:22 167th Lexington,KY Kyle Haag Hershey MG 400m 1:06 3rd Hershey,PA Ben Dear USATF-XC BB 3000m 14:37 47th Portland,OR Joseph Espino USATF-XC BB 3000m 15:49 137th Portland,OR Daniel Miller USATF-XC BB 3000m 16:42 172nd Portland,OR T.J.Radasa USATF-XC BB 3000m 16:13 152nd Portland,OR Casey Stevick USATF-XC BB 3000m 15:48 135th Portland,OR Jake Haag USATF-XC YB 4000m 16:09 36th Portland,OR Jessie McLaughlin USATF-XC YG 4000m 17:12 8th Portland,OR Ben Dear USATF-JO BB 1500m 5:14.90 13th Seattle,WA Ryan Hopley USATF-JO BB 100m 14.60 Seattle,WA Matthew Johnson USATF-JO BB 400m 72.16 Seattle,WA Zachary Johnson USATF-JO BB SP 16-7 Seattle,WA Casey Stevick USATF-YAN BB Tri 838pts 1st Spokane,WA HJ 4-6.5 1st LJ 13-8 4th Casey Stevick USATF-JO BB Tri 892pts 1st Seattle,WA HJ 4-6 1st LJ 12-9 10th Johnson-Johnson-Hopley-Stevick BB 4x100 59.5 Seattle,WA Natalie Kirk USATF-JO BG 400m 1:14.7 Seattle,WA Erica Stirn USATF-JO BG Tri 708pts 17th Seattle,WA LJ 11-5.25 12th Zack Midles USATF-YAN MB SP 34-1 5th SpokaneWA Disc 68-3 Zack Midles USATF-JO MB SP 33-7 18th Seattle,WA Disc 74-6 17th Jeff Pasquariello USATF-JO MB Pent 1878pts Seattle,WA Kyle Haag USATF-JO MG 80H 15.22 Seattle,WA Shannon Harvey USATF-JO MG Disc 60-9 20th Seattle,WA Dana Stirn USATF-JO MG Pent 2159pts 15th Seattle,WA Kyle Merslich USATF-JO YB 800m 2:06.69 7th Seattle,WA Jason Pasquariello USATF-JO YB 100H 17.63 Seattle,WA Justin Serns USATF-YAN YB Pent 2445pts 6th Spokane,WA Jesse Graham USATF-YAN IB 800m 2:14.14 Spokane,WA TJ 34-6.75 HJ 5-1.5 Jav 101-11.25 Adam Midles USATF-YAN IB SP 37-10 8th Spokane,WA Disc 127-3.75 5th Jav 112-0.5 Jesse Stevick USATF-YAN IB 2000SC 6:59.24 4th Spokane,WA 3000m 9:38.26 8th 800m 2:11.46 Courtney Irwin USATF-YAN IG HJ 5-2.75 1st Spokane,WA Courtney Irwin USATF-JO IG HJ 5-5 3rd Seattle,WA Jessie McLaughlin USATF-YAN IG 1500m 4:44.33 2nd Spokane,WA 3000m 10:36.30 2nd Jessie McLaughlin USATF-JO IG 1500m 4:38.84 2nd Seattle,WA 3000m 10:17.65 5th Joseph Stevick USATF-YAN YM 2000SC 6:59.63 8th Spokane,WA Dan Cole Nike World-M M50 HJ 5-3 2nd Eugene,OR 200m 27.03 5th Ben Dear USATF-XC BB 3000m 11:05 13th Lisle,IL Casey Stevick USATF-XC BB 3000m 12:17 100th Lisle,IL Jessie McLaughlin USATF-XC IG 5000m 19:48 15th Lisle,IL Jesse Stevick USATF-XC IB 5000m 17:54 112th Lisle,IL Ryan Hopley Hershey BB 200m 29.33 2nd Hershey,PA Alle Davolio Hershey BG 200m 32.66 3rd Hershey,PA Casey Stevick USATF-JO MB Pent 2107npts 6th Omaha,NE Adam Midles USATF-YAN IB Ham 176-6 1st Edwardsville,IL Disc 157-2 2nd Jesse Stevick USATF-JO YM 2000mSC 6:58 Omaha,NE Sean Bannan USATF-XC MB 4000m 15:17 56th Spartanburg,SC Ben Dear USATF-XC MB 4000m 15:23 64th Spartanburg,SC Shane Gay USATF-JO BB Tri 461pts 14th Buffalo,NY HJ 3-7.5 Ben Dear USATF-JO MB 1500m 5:04 17th Buffalo,NY Casey Stevick Hershey MB 400m 62.03 2nd Hershey,PA Casey Stevick USATF-JO MB Pent 2348npts 5th Buffalo,NY HJ 5-1 t3rd 80H :>( Jesse Stevick USATF-JO YM 2000mSC 6:28.31 6th Buffalo,NY 800m 1:57.52 Dan Cole USATF-M M50 HJ 5-7 4th Eugene,OR 400m 59.79 7th Jav 107-0 Annie Dear USATF-XC BG 3000m 13:05 25th Reno,NV Eric Walsh USATF-XC BB 3000m 13:08 70th Reno,NV Ben Dear USATF-XC MB 4000m 17:22 128th Reno,NV Sean Bannan USATF-XC YB 4000m 15:59 101st Reno,NV Shane Gay USATF-JO BB Tri 600pts 9th Sacramento,CA HJ 3-11.25 11th Annie Dear USATF-JO BG HJ 3-11.25 8th Sacramento,CA 800m 2:43.01 1500m 5:20.85 11th Ryan Hopley USATF-JO MB Pent 2024npts 7th Sacramento,CA 400m 60.82 800m 2:20.53 Ryan Hopley Hershey MB 400m 61.07 2nd Hershey,PA Tory Klonius USATF-JO MB HJ 4-9 7th Sacramento,CA Graydon Manning USATF-JO MB 3000m 10:44.58 13th Sacramento,CA Anthony Adams USATF-JO YB 100H 16.01 Sacramento,CA 200H 28.15 Sean Bannan USATF-JO YB Pent 2670pts 9th Sacramento,CA 800m 2:11.43 1500m 4:30.73 Addison Linville USATF-JO YB Relay Daniel Miller Hershey YB 100m 12.27 3rd Hershey,PA Casey Stevick USATF-JO YB Relay Bannan-Adams-Stevick-Linville (JO) YB 4x100 49.84 Sacramento,CA Steven Bacon USATF-JO IB 110H 18.95 Sacramento,CA Dan Cole USATF-M M50 Dec 6262agpts 2nd Univ Place,WA Drew Stevick USATF-M M50 Dec 5501agpts 4th Univ Place,WA Annie Dear USATF-XC BG 3000m 12:46 17th Lincoln,NE Eric Walsh USATF-XC BB 3000m 12:21 32nd Lincoln,NE Graydon Manning USATF-XC MB 4000m 11:31 46th Lincoln,NE Cassidy Stevick USATF-YAN BG Tri 886pts 5th Miami,FL SP 17-8 5th LJ 11-10.75 6th HJ 4-3.25 2nd Michaela Ecklund Hershey BG SBT 111-5 3rd Hershey,PA Casey Stevick USATF-YAN YB Pent 2377pts 6th Miami,FL Jav 122-1 6th HJ 5-3 8th TJ 37-0.5 3rd Steven Bacon USATF-JO IB 110H 16.64 Omaha,NE Dan Cole USATF-M(ind) M50 HJ 5-5 4th Boston,MA Pent 3431pts 2nd Annie Dear USATF-XC MG 3000m 12:42 56th Carrollton,GA Eric Walsh USATF-XC MB 3000m 12:08 65th Carrollton,GA Annie Dear USATF-YAN MG 1500m 5:06.19 5th Buffalo,NY 3000m 11:12.82 2nd HJ 4-3 t3rd Shane Gay USATF-JO MB HJ 4-9 t4th Miami,FL Ryan Hopley Hershey YB 100m 12.49 4th Hershey,PA Jill Blake USATF-JO IG Jav 114-1 7th Miami,FL Shannon Harvey USATF-YAN IG Ham 130-8.75 1st Buffalo,NY Disc 107-6 7th Jav 84-0 7th Tashana Klonius USATF-JO YW Jav 102-1 16th Miami,FL Zack Midles USATF-YAN YM Ham 195-8.75 1st Buffalo,NY SP 43-10 Disc 136-1 Drew Stevick Senior Games M55 Jav 151-9 3rd Norfolk,VA Drew Stevick USATF-M M55 Jav 155-10 1st Eugene,OR James Jasperson USATF-XC SBB 3000m 14:58 175th Albuquerque,NM Annie Dear USATF-XC MG 3000m 12:28 21st Albuquerque,NM Leilani Cruz USATF-JO BG HJ 3-5.25 19th Eugene,OR Mariah Steen USATF-JO BG 800m 2:51.17 Eugene,OR Sasha Weber USATF-YAN BG HJ 3-9.25 1st Baltimore,MD TJav 71-1 1st Tri 707pts 5th Sasha Weber USATF-JO BG TJav 70-0 6th Eugene,OR HJ 3-9.25 t11th SP 22-6.25 11th Zed Higgs USATF-JO BB TJav 71-9 17th Eugene,OR Kevin Kalb USATF-JO BB Tri 588pts 3rd Eugene,OR HJ 4-3.25 6th LJ 12-9.5 16th Austin Roth USATF-JO BB TJav 81-4 12th Eugene,OR Sarah Burdette USATF-JO MG Relay Eugene,OR Genevieve Schooler USATF-JO MG Relay Eugene,OR Cassidy Stevick USATF-JO MG 80H 14.76 Eugene,OR HJ 4-7 t10th Pent 2409pts 9th Syrel Torkelson USATF-JO MG Relay Eugene,OR Burdette-Schooler-Torkelson-Stevick MG 4x400 5:04.82 25th Eugene,OR Katie Anthony USATF-JO YG Rel Eugene,OR Natalie Daniels USATF-JO YG 800m 2:24.14 Eugene,OR Annie Dear USATF-JO YG 3000m 10:25.32 6th Eugene,OR 1500m 4:50.95 10th Laurel Stormans USATF-JO YG Relay Eugene,OR Dear-Stormans-Anthony-Daniels YG 4x800 10:08.52 9th Eugene,OR Shane Gay USATF-JO YB HJ 4-7 26th Eugene,OR Pent 1711pts 20th London Vessey USATF-JO YB 200H 29.79 Eugene,OR Ryan Hopley USATF-JO IB LJ 18-6 32nd Eugene,OR Jake Kinderman USATF-JO IB Jav 140-11 9th Eugene,OR Casey Stevick USATF-JO IB Dec DNF Eugene,OR Jill Blake USATF-JO YW Jav 94-10 19th Eugene,OR Shannon Harvey USATF-JO YW Ham 143-4 1st Eugene,OR Mark Kogan USATF-JO YM Ham 177-6 4th Eugene,OR Zack Midles USATF-JO YM Ham 191-2 1st Eugene,OR James Jasperson USATF-XC BB 3000m 12:01 61st Schaumberg,IL Annie Dear USATF-XC YG 4000m 15:45 63rd Schaumberg,IL Mariah Steen USATF-JO BG 800m 2:33.60 5th Indianapolis,IN 1500m 5:19.53 4th Leilani Cruz USATF-JO BG Tri 804pts 10th Indianapolis,IN 100m 14.56 James Jasperson USATF-JO BB 800m 2:44.78 Indianapolis,IN 1500m 5:29.15 19th Anthony Parks USATF-JO MB 100m 13.21 Indianapolis,IN 80H 13.48 Brendan Franz USATF-JO MB 200m 27.82 Indianapolis,IN Rebekah Hutson USATF-JO YG SP 37-8.75 9th Indianapolis,IN Jill Blake USATF-JO YW Jav 101-6 16th Indianapolis,IN Sara Klein USATF-JO YW HJ 5-7 5th Indianapolis,IN LJ 16-3.25 TJ 33-0.25 Scott Copeland USATF-M M45 LJ 16-11 4th Honolulu,HI TJ 32-4.5 4th 100m 12.97 200m 26.62 Ian Franz USATF-JO BB 100m 13.92 Baltimore,MD 200m 30.07 Ian Franz Hershey 100m 14.80 3rd Hershey,PA Cassidy Stevick USATF-JO YG Pent 2337pts 14h Baltimore,MD 200H 31.42 HJ 4-11 11th Kjersti Gedde USATF-JO IG PV 10-8 t7th Baltimore,MD Sara Klein USATF-JO YW Hept 3997pts 13th Baltimore,MD HJ 5-3 12th Casey Stevick USATF-JO YM Dec 5665pts 9th Baltimore,MD Scott Copeland USATF Masters Decath 4455agpts 2nd Seattle,WA USATF Indoor M45 60m 8.19 Boston,MA 200m 26.78 LJ 16-9.75 6th TJ 32-0 Gus Penley USATF-XC BB 3000m 12:59 121st Spokane,WA Scott Copeland USATF Masters Ind Pent 2028pts 7th Boston,MA 200m 10th " Ryan Chase USATF-JO BB LJ 11-9 22nd Walnut,CA HJ 3-9.25 16th " Lane Russell USATF-JO MB HJ 4-9 5th Walnut,CA Olivia Midles USATF-JO IG Hammer 146-11.75 2nd Walnut,CA Brooke Feldmeier USATF-JO MG Pent 2402pts 8th Omaha,NE Ian Franz USATF-JO MB 200m 27.44 Omaha,NE Ian Franz Hershey MB 200m 28.34 4th Hershey,PA Adam Zimmerman USATF-JO MB Discus 91-2 (27.79) 8th Omaha,NE SP 39-5 (12.01) 7th Omaha, NE Jana Gedde USATF Masters W50 100m 13.37 1st Spokane,WA LJ 14-11 (4.55) 1st " TJ 31-7.25 1st " PV 9-4.25 2nd " Tom McDowell USATF Masters M40 PV 11-10 2nd Spokane,WA Rick Neidhardt USATF Masters M50 Pent 2281agpts 8th Spokane,WA IB Team (Jackson,Parker,Ubben,Matthews,Brennand,Robertson,Peloqiin) USATF XC IB 5000m 4th Mechanicsville,VA Scott Copeland Canad Masters M50 100m 13.75 3rd Kamloops,BC LJ 15-11 3rd TJ 28-11 3rd 100H 20.31 1st Cam'ron Stovall USATF-JO BB HJ NH Greensboro,NC Haley Chamberlin USATF-JO MG 100m 13.84 Greensboro,NC Ryan Chase USATF-JO MB Pent 1884pts 9th Greensboro,NC HJ 4-3.25 15th 80H 13.65 LJ 14-5.25 19th Charene Stovall USATF-JO YG SP 34-7 15th Greensboro,NC Dan Cole Senior Games M60 PV 3.03 (9-11) 3rd Stanford,CA HJ 4-10 4th " Junior Team (Peloquin,Moscowitz,Brennand,Parker,Shorten) USATF Junior XC 8000m 1st Spokane, WA Hannah Chamberlin USATF-JO BG HJ 305.25 22nd Sacramento,CA Heaven Kelley " BG Tri 1001pts 6th Sacramento,CA HJ 4-1.25 5th Sierra Saenz " BG 1500m 5:59.08 17th Sacramento,CA Kat Copeland " MG 3000m 11:03.50 8th Sacramento,CA 1500m 5:29.16 Peyton Russell " MG LJ 13-10.25 17th Sacramento,CA Julianna Salanoa " MG DT 66-9 14th Sacramento,CA SP 28-11.25 14th Karen Bulger " YG Jav 124-1 2nd Sacramento,CA SP 38-0.25 13th DT 76-10 24th USATF-YAN Jav 101-11 3rd Lisle, IL " SP 38-9 4th " DT 95-4 6th Hershey YG SBT 175-11.75 3rd Hershey,PA Brooke Feldmeier USATF-JO YG Pent 2743pts 7th Sacramento,CA HJ 4-11 12th 200H 29.83 16th Charene Stovall " SP 38-5.5 11th Sacramento,CA Ryan Chase " YB TJ 33-11.25 18th Sacramento,CA Lane Russell " IB TJ 37-8.5 25th Sacramento,CA Olivia Midles " YW HT 173-9 1st Sacramento,CA Jordan Arakawa " YM HT 213-7 2nd Sacramento,CA Brendan Franz " YM 1500m 4:04.18 9th Sacramento,CA Elisa Saenz USATF-JO SBG 1500m 6:54.59 Wichita,KS Sierra Saenz " BG 800m 2:56.73 Wichita,KS 1500m 5:53.84 Cade Fischer " BB HJ 4-1.25 8th Wichita,KS Ariel Wilhite " MG 800m 2:46.79 Wichita,KS 3000m 11:54.94 Ryan Chase " YB Pent 2553pts 7th Wichita,KS TJ 39-4.75 (12.01) 6th LJ 15-9.75 100H 15.06w HJ 5-3 t16th Zion RIley " YB 100m 11.79 Wichita,KS 200H 26.59 Karen Bulger " IG Jav 133-7(40.72) 3rd Wichita,KS SP 33-1.75 DT 100-7 Brooke Feldmeier " IG Hept 4174pts 2nd Wichita,KS 100H 15.09w 400H 68.15 HJ 5-3 Andrew Miller " IB HT 157-8 5th Wichita,KS Heaven Kelley AAU-JO sub-MG Pent 2057pts 8th New Orleans,LA 400m 67.37 80H 15.61 HJ 4-6 3rd Bowen Kennedy USATF JO BB TJav 67-1 Baltimore,MD Cade Fischer " MB 80H 16.82 Baltimore,MD Brooke Feldmeier " IG Hept 4338 3rd Baltimore,MD HJ 5-1 Karen Bulger " IG Jav 135-9 1st Baltimore,MD SP 35-3 Charene Stovall " IG SP 36-11.5 8th Baltimore,MD Disc 83-5 Ryan Chase " IB TJ 37-8.5 Baltimore,MD Michael Johnson " YM Jav 164-9 13th Baltimore,MD Oliver Kramer USATF-XC SBB 2000m 8:30 38th Albuquerque,NM Sam Randall USATF-XC SBB 2000m 10:14 132nd Albuquerque,NM Bantam Boys USATF-XC BB 3000m Team 8th(12) Albuquerque,NM Bowen Kennedy USATF-XC BB 3000m 12:50 102nd Albuquerque,NM Colby Wilson USATF-XC BB 3000m 12:55 108th Albuquerque,NM Hugh Randall USATF-XC BB 3000m 13:03 116th Albuquerque,NM Jordan Ziegler USATF-XC BB 3000m 13:15 132nd Albuquerque,NM Sam Grant USATF-XC BB 3000m 13:36 152nd Albuquerque,NM John Bussey USATF-XC BB 3000m 13:41 155th Albuquerque,NM |
Kyleigh Koehler USATF JO SBG TJav 44-3 9th Greensboro,NC
SP 13-4.5
Chelsea Koehler " MG DT 74-8 9th Greensboro,NCCarissa Stovall " MG SP 28-4.5 Greensboro,NC
DT 62-11
Cade Fischer " MB HJ 4-5 Greensboro,NC
Hur 13.49
Charene Stovall " YW SP 34-4.75 Greensboro,NC
Ryan Chase " IB Decath 5625 2nd Greensboro,NC
TJ 42-6.25 10th
LJ 19-10.75
Cody Klingelhoffer USATF-XC BB 3000m 11:51 58th San Antonio,TX
Bantam Boys USATF-XC BB 3000m Team 14th(24) San Antonio,TX
Max Sing USATF-XC BB 3000m 12:11 105th San Antonio,TX
Ollie Kramer USATF-XC BB 3000m 12:14 113th San Antonio,TX
Jaden O'Hara USATF-XC BB 3000m 13:06 218th San Antonio,TX
Danny Pree USATF-XC BB 3000m 13:13 231st(329) San Antonio,TX
Ethan Anderson USATF-XC MB 3000m 11:30 169th(391) San Antonio,TX
Clara Mackison USATF-JO SG TJav 54-1 3rd Humble,TX
800m 3:07.83 "
1500m 6:29.27 "
Colby Wilson USATF_JO MB HJ 4-9 t8th Humble,TX
80H 12.95 "
Pent 2098 "
Ryan Chase USATF-JO YM Decath 6421 2nd Humble,TX
Alan Penrose USATF-XC SBB 2000m 9:03 101st(214) Myrtle Beach,SC
Ollie Kramer USATF-XC BB 3000m 11.27 47th(299) Myrtle Beach,SC
Amanda Moll USATF-JO BG HJ 3-9.25 20th Jacksonville,FLCarissa Stovall USATF-JO YG DT 107-5 6th Jacksonville,FL
SP 36-9.75 18th
Nate Klingelkoffer USATF-XC BB 3000m 14:01 200th Albuquerque
Cody Klingelhoffer USATF-XC MB 3000m 12:26 177th "
Tillie Castro USATF-XC IB 5000m 18:29 46th "
Dylan Miller USATF-XC IB 5000m 18:39 49th "
Eric Rucshner USATF-XC IB 5000m 18:48 66th "
Nick Rossi USATF-XC IB 5000m 21:01 196th "
Alex Donner USATF-XC IB 5000m 21:52 201st "
TEAM " IB 14th "
Clara Mackison USATF BG TJav 47-1 Sacramento
Carissa Stovall USATF IG Shot 36-0 18th "
Wesley Stevick USATF-XC SBB 2000m 10:05 182nd Hoover, AL
Amanda Moll USATF MG 80H 14.21 Lawrence,KS
Hana Moll " MG 80H 15.10 "
Carissa Stovall " IG SP,HT,DT 37-6/110-10/86-4 SP 9th "
Hana Moll USATF YG PV 8-8.25 12th Greensboro,NC
Amanda Moll " YG PV 8-2.25 17th "
Caitlin Lanese USATF-XC SBG 2000m 10:41 108th Reno,NV
Quenton Lanese " SBB 2000m 8:34 19th "
Quenton Lanese USATF 8U 800m 2:42.92/2:45.62 6th Sacramento
1500m 5:26,61 5th "
Jaxon O'Neill " 9-10 SP 21-10 28th "
Clara Mackison " 13-14 Jav 85-6 19th "
Quenton Lanese USATF XC 7-8 2000M 7:27 1st Madison, WI
Henry Schumacher " 7-8 2000m 9:21 105th "
Caitlin Lanese " 7-8 2000m 9:39 78th "
Gemma Stevick " 7-8 2000m 10:12 100th "
Ginger Stevick USATF XC 7-8 2000m 9:19 36th Paris, KY
Caitlin Lanese " 9-10 3000m 13:54 72nd "
Gemma Stevick " 9-10 3000m 14:25 113th "
Quenton Lanese " 9-10 3000m 11:12 1st "
Wesley Stevick " 13-14 4000m 18:17 283rd "
Caitlin Lanese USATF JO 11-12 3000m 12:24.39 24th Sacramento, CA
Ashlen Gruginski " 13-14 800m 2:28.72 25th "
Quenton Lanese " 11-12 1500m 4:31.47 1st "
11-12 3000m 9:31.17 1st "
Norelle Price USATF XC 8U 2000m 8:41 58th College Stn, TX
Caitlin Lanese " 11-12 3000m 12:02 112th "
Quenton Lanese " 11-12 3000m 9:46 4th "
Caitlin Lanese USATF JO 11-12G 1500m 5:03.55 9th Eugene,OR
3000m 10:50.90 6th "
Quenton Lanese " 11-12B 1500m 9:26.59 1st "
3000m 9:26.59 1st
James Levitt " 11-12B 1500m 4:46.17 13th "
3000m 9:50.17 4th
Ashlen Gruginski " 15-16G 800m 2:32.31
1500m 5:23.22
Jack McDurmon " 13-14B 3000m 10:13.24
Petra Stevick USATF XC 7-8G 2000m 10:54 198th Louisville, KY
Wendell Stevick " 7-8B 2000m 9:00 179th "