1989

1990
1991
1992
1993
1994


1995




1996






1997







1998















































1999







2000















2001

























2002













2003
















2004





































2005

















2006















2007





2008












2009
 








2010


















2011                                                    2011















2012











2013













2014









2015










2016





Autumn Stevick        AAU-JO         MG         LJ        13-11         6th       San Antonio,TX
Joseph Stevick          AAU-XC        BB          3000m                   61st       Hammond,IN
Drew Stevick           TAC-M           M40        Dec      5243agpts   3rd       Univ Place,WA
Jesse Stevick            USATF-XC     BB          3000m   12:44         74th      Sandy,OR
Jesse Stevick            USATF-XC     BB          3000m    11:31        5th        Mobile,AL
Jesse Stevick            USATF-XC     MB          3000m   11:40        37th       Providence,RI
Drew Stevick            USATF-M      M45         Jav        161-11       4th       Eugene,OR
Jesse Stevick             USATF-XC    MB          3000m    10:40        4th       Reno,NV
Autumn Stevick         USATF-XC    YW         5000m    24:20       48th      Reno,NV
Kelly Matlock            USATF-JO     YG          Pent       2627pts    13th      San Jose,CA
Adam Midles             USATF-YAN  MB         Disc        88-6          9th       Iowa, City,IA
                                                                  SP          31-1                           "
Jesse Stevick              USATF-XC     YB          4000m    14:35        89th      Baton Rouge,LA
Joseph Stevick           USATF-XC     IB            5000m    17:38       108th     Baton Rouge,LA
Justin Serns                USATF-JO     MB        Pent      2327pts    7th       Houston,TX
Courtney Irwin          USATF-JO      YG          HJ           5-4            5th        Houston,TX
Jesse Stevick              USATF-JO      YB          Pent        2409pts    15th       Houston,TX
Jesse Stevick               Hershey           YB       1600m     4:54          3rd         Hershey.PA
Jesse Stevick               USATF-XC     YB         4000m     14:15       40th        Lexington,KY
Jessie McLaughlin      USATF-XC     YG         4000m     16:26       72nd       Lexington,KY
Mike Van Deusen       USATF-XC     IB           5000m     18:22      167th      Lexington,KY   
Kyle Haag                 Hershey           MG         400m       1:06         3rd        Hershey,PA
Ben Dear                     USATF-XC     BB          3000m     14:37      47th        Portland,OR
Joseph Espino            USATF-XC     BB          3000m     15:49      137th      Portland,OR
Daniel Miller              USATF-XC     BB          3000m     16:42      172nd     Portland,OR
T.J.Radasa                  USATF-XC     BB          3000m     16:13      152nd     Portland,OR
Casey Stevick             USATF-XC     BB          3000m      15:48     135th      Portland,OR
Jake Haag                    USATF-XC     YB          4000m     16:09       36th       Portland,OR
Jessie McLaughlin    USATF-XC     YG          4000m     17:12        8th       Portland,OR
Ben Dear                     USATF-JO      BB           1500m     5:14.90    13th     Seattle,WA
Ryan Hopley             USATF-JO      BB             100m      14.60                    Seattle,WA
Matthew Johnson      USATF-JO      BB             400m       72.16                   Seattle,WA
Zachary Johnson        USATF-JO      BB              SP           16-7                    Seattle,WA
Casey Stevick           USATF-YAN   BB             Tri            838pts   1st       Spokane,WA
                                                                    
HJ           4-6.5       1st      
                                                                     
LJ           13-8        4th
Casey Stevick           USATF-JO    BB             Tri            892pts     1st     Seattle,WA
                                                                    HJ            4-6           1st     
                                                                   
LJ             12-9        10th
Johnson-Johnson-Hopley-Stevick       BB          4x100        59.5                   Seattle,WA
Natalie Kirk                USATF-JO      BG             400m        1:14.7                Seattle,WA
Erica Stirn                    USATF-JO      BG             Tri           708pts     17th   Seattle,WA
                                                                       LJ            11-5.25     12th  
Zack Midles              USATF-YAN   MB            SP            34-1          5th    SpokaneWA
                                                                     Disc         68-3                  
Zack Midles               USATF-JO      MB             SP            33-7         18th   Seattle,WA
                                                                      Disc         74-6         17th 
Jeff Pasquariello          USATF-JO      MB          Pent         1878pts             Seattle,WA
Kyle Haag                   USATF-JO      MG            80H         15.22                   Seattle,WA
Shannon Harvey          USATF-JO      MG           Disc        60-9          20th    Seattle,WA
Dana Stirn                   USATF-JO      MG           Pent         2159pts    15th    Seattle,WA
Kyle Merslich           USATF-JO      YB            800m       2:06.69       7th     Seattle,WA
Jason Pasquariello       USATF-JO      YB            100H        17.63                   Seattle,WA
Justin Serns              USATF-YAN   YB            Pent          2445pts     6th    Spokane,WA
Jesse Graham              USATF-YAN   IB            800m         2:14.14                 Spokane,WA
                                                                       TJ              34-6.75
                                                                        HJ             5-1.5
                                                                       Jav            101-11.25
Adam Midles             USATF-YAN    IB          SP               37-10        8th    Spokane,WA
                                                                   Disc           127-3.75    5th
  
                                                                 Jav              112-0.5     
Jesse Stevick             USATF-YAN    IB         2000SC        6:59.24     4th    Spokane,WA
                                                                  3000m         9:38.26     8th

                                                                   800m           2:11.46
Courtney Irwin           USATF-YAN    IG          HJ               5-2.75       1st    Spokane,WA
Courtney Irwin          USATF-JO        IG            HJ               5-5            3rd    Seattle,WA
Jessie McLaughlin     USATF-YAN    IG           1500m        4:44.33      2nd    Spokane,WA
                                                                    3000m        10:36.30    2nd  
Jessie McLaughlin     USATF-JO      IG             1500m        4:38.84      2nd    Seattle,WA
                                                                       3000m      10:17.65     5th   
Joseph Stevick            USATF-YAN   YM          2000SC      6:59.63      8th    Spokane,WA
Dan Cole                     Nike World-M   M50        HJ            5-3              2nd    Eugene,OR

                                                                        200m         27.03         5th
Ben Dear                    USATF-XC       BB          3000m        11:05         13th    Lisle,IL
Casey Stevick              USATF-XC      BB          3000m        12:17        100th   Lisle,IL
Jessie McLaughlin    USATF-XC      IG           5000m        19:48         15th    Lisle,IL
Jesse Stevick               USATF-XC       IB           5000m        17:54        112th   Lisle,IL 
Ryan Hopley              Hershey             BB         200m         29.33         2nd    Hershey,PA
Alle Davolio               Hershey            BG         200m         32.66         3rd     Hershey,PA
Casey Stevick            USATF-JO      MB           Pent           2107npts    6th      Omaha,NE
Adam Midles             USATF-YAN   IB            Ham          176-6          1st     Edwardsville,IL
                                                                     Disc          157-2         2nd 
      
Jesse Stevick              USATF-JO      YM          2000mSC    6:58                        Omaha,NE
Sean Bannan               USATF-XC      MB        4000m        15:17          56th     Spartanburg,SC
Ben Dear                    USATF-XC      MB         4000m        15:23          64th     Spartanburg,SC
Shane Gay                 USATF-JO      BB            Tri             461pts        14th       Buffalo,NY
                                                                     HJ             3-7.5
Ben Dear                   USATF-JO      MB           1500m       5:04            17th       Buffalo,NY
Casey Stevick          Hershey          MB            400m         62.03          2nd     Hershey,PA
Casey Stevick          USATF-JO     MB           Pent           2348npts     5th        Buffalo,NY
                                                                      HJ             5-1              t3rd
        
                                                                     80H           :>(                           
Jesse Stevick            USATF-JO      YM         2000mSC    6:28.31       6th        Buffalo,NY
                                                                      800m           1:57.52       
Dan Cole                   USATF-M       M50         HJ               5-7            4th        Eugene,OR
                                                                    400m          59.79         7th
                                                                     Jav             107-0   
Annie Dear               USATF-XC    BG            3000m       13:05         25th       Reno,NV
Eric Walsh                  USATF-XC    BB            3000m        13:08         70th       Reno,NV
Ben Dear                    USATF-XC     MB          4000m        17:22        128th      Reno,NV
Sean Bannan               USATF-XC     YB           4000m        15:59        101st      Reno,NV
Shane Gay                  USATF-JO      BB           Tri              600pts       9th      Sacramento,CA
                                                                   HJ               3-11.25     11th
Annie Dear               USATF-JO      BG           HJ              3-11.25       8th   Sacramento,CA
                                                                    800m          2:43.01
                                                                   1500m         5:20.85       11th
Ryan Hopley            USATF-JO     MB          Pent            2024npts     7th    Sacramento,CA
                                                                    400m           60.82
                                                                    800m           2:20.53
Ryan Hopley             Hershey          MB          400m           61.07      2nd   Hershey,PA
Tory Klonius            USATF-JO        MB         HJ               4-9              7th   Sacramento,CA

Graydon Manning      USATF-JO      MB        3000m        10:44.58      13th     Sacramento,CA
Anthony Adams        USATF-JO      YB          100H          16.01                       Sacramento,CA
                                                                   200H           28.15
Sean Bannan               USATF-JO      YB         Pent             2670pts      9th      Sacramento,CA
                                                                   800m           2:11.43
                                                                  1500m         4:30.73
Addison Linville         USATF-JO      YB          Relay
Daniel Miller            Hershey           YB         100m            12.27          3rd     Hershey,PA
Casey Stevick             USATF-JO      YB          Relay
Bannan-Adams-Stevick-Linville (JO)  YB        4x100           49.84                   Sacramento,CA
Steven Bacon             USATF-JO      IB          110H             18.95                   Sacramento,CA
Dan Cole                   USATF-M        M50     Dec             6262agpts   2nd      Univ Place,WA
Drew Stevick             USATF-M        M50     Dec               5501agpts    4th      Univ Place,WA
Annie Dear              USATF-XC       BG       3000m           12:46          17th      Lincoln,NE
Eric Walsh                 USATF-XC       BB       3000m            12:21          32nd    Lincoln,NE
Graydon Manning     USATF-XC       MB      4000m           11:31          46th     Lincoln,NE
Cassidy Stevick        USATF-YAN    BG       Tri                 886pts        5th       Miami,FL
                                                                  SP                 17-8            5th
                                                                   LJ                  11-10.75    6th 
                                                                  HJ                 4-3.25        2nd
Michaela Ecklund    Hershey              BG      SBT               111-5         3rd       Hershey,PA
Casey Stevick          USATF-YAN     YB      Pent               2377pts     6th         Miami,FL
                                                                  Jav                122-1          6th
                                                                  HJ                 5-3              8th
                                                                  TJ                  37-0.5        3rd

Steven Bacon             USATF-JO         IB        110H             16.64                        Omaha,NE
Dan Cole                  USATF-M(ind)  M50    HJ                 5-5             4th         Boston,MA
                                                                 Pent              3431pts     2nd

Annie Dear                 USATF-XC       MG     3000m          12:42         56th         Carrollton,GA
Eric Walsh                  USATF-XC       MB     3000m          12:08          65th        Carrollton,GA
Annie Dear               USATF-YAN    MG     1500m          5:06.19        5th         Buffalo,NY
                                                                3000m         11:12.82       2nd
                                                                 HJ               4-3              t3rd
Shane Gay                USATF-JO         MB     HJ               4-9              t4th         Miami,FL
Ryan Hopley             Hershey              YB      100m           12.49       4th        Hershey,PA
Jill Blake                   USATF-JO         IG       Jav               114-1         7th           Miami,FL
Shannon Harvey       USATF-YAN     IG       Ham            130-8.75     1st           Buffalo,NY
                                                                  Disc            107-6          7th
                                                                  Jav                84-0           7th

Tashana Klonius         USATF-JO        YW      Jav               102-1         16th         Miami,FL
Zack Midles              USATF-YAN    YM     Ham             195-8.75      1st          Buffalo,NY
                                                                 SP                 43-10
                                                                 Disc              136-1
Drew Stevick             Senior Games   M55   Jav               151-9          3rd       Norfolk,VA
Drew Stevick             USATF-M         M55   Jav                155-10        1st         Eugene,OR

James Jasperson          USATF-XC        SBB    3000m         14:58        175th   Albuquerque,NM
Annie Dear                USATF-XC        MG    3000m          12:28       21st   Albuquerque,NM
Leilani Cruz                USATF-JO          BG      HJ                3-5.25        19th       Eugene,OR
Mariah Steen              USATF-JO          BG       800m           2:51.17                     Eugene,OR
Sasha Weber             USATF-YAN      BG       HJ              3-9.25          1st     Baltimore,MD
                                                                    TJav          71-1              1st
                                                                    Tri             707pts          5th

Sasha Weber              USATF-JO         BG       TJav            70-0            6th      Eugene,OR
                                                                      HJ              3-9.25          t11th    
                                                                      SP               22-6.25        11th
Zed Higgs                     USATF-JO         BB      TJav           71-9             17th         Eugene,OR
Kevin Kalb                 USATF-JO         BB       Tri             588pts          3rd       Eugene,OR
                                                                     HJ             4-3.25           6th

                                                                      LJ              12-9.5         16th
Austin Roth                 USATF-JO          BB       TJav          81-4            12th          Eugene,OR
Sarah Burdette              USATF-JO         MG       Relay                                          Eugene,OR
Genevieve Schooler      USATF-JO          MG      Relay                                           Eugene,OR
Cassidy Stevick            USATF-JO         MG       80H          14.76                           Eugene,OR 
                                                                        HJ            4-7              t10th
                                                                       Pent         2409pts        9th
Syrel Torkelson            USATF-JO          MG      Relay                                            Eugene,OR
Burdette-Schooler-Torkelson-Stevick       MG      4x400       5:04.82         25th      Eugene,OR
Katie Anthony              USATF-JO         YG        Rel                                             Eugene,OR
Natalie Daniels              USATF-JO         YG        800m        2:24.14                      Eugene,OR
Annie Dear                  USATF-JO         YG        3000m      10:25.32       6th     Eugene,OR
                                                                        1500m      4:50.95        10th
Laurel Stormans            USATF-JO          YG        Relay                                        Eugene,OR
Dear-Stormans-Anthony-Daniels              YG        4x800       10:08.52       9th       Eugene,OR
Shane Gay                     USATF-JO          YB         HJ            4-7              26th      Eugene,OR
                                                                        Pent         1711pts      20th
London Vessey              USATF-JO        YB         200H         29.79                         Eugene,OR
Ryan Hopley                USATF-JO          IB           LJ            18-6             32nd      Eugene,OR
Jake Kinderman             USATF-JO         IB           Jav           140-11          9th      Eugene,OR
Casey Stevick                USATF-JO         IB           Dec          DNF                          Eugene,OR
Jill Blake                        USATF-JO         YW         Jav           94-10           19th    Eugene,OR
Shannon Harvey          USATF-JO         YW         Ham         143-4           1st      Eugene,OR
Mark Kogan                 USATF-JO          YM         Ham        177-6          4th       Eugene,OR
Zack Midles                  USATF-JO          YM         Ham         191-2         1st       Eugene,OR

James Jasperson            USATF-XC         BB          3000m      12:01        61st   Schaumberg,IL
Annie Dear                    USATF-XC         YG          4000m      15:45        63rd  Schaumberg,IL 
Mariah Steen              USATF-JO          BG         800m         2:33.60    5th  Indianapolis,IN
                                                                        1500m        5:19.53      4th

Leilani Cruz                   USATF-JO          BG         Tri             804pts    10th   Indianapolis,IN
                                                                          100m         14.56                                
James Jasperson             USATF-JO         BB          800m        2:44.78            Indianapolis,IN
                                                                        1500m       5:29.15      19th
Anthony Parks               USATF-JO         MB        100m        13.21                  Indianapolis,IN
                                                                        80H           13.48
Brendan Franz                USATF-JO         MB        200m         27.82                Indianapolis,IN
Rebekah Hutson             USATF-JO         YG         SP              37-8.75    9th    Indianapolis,IN
Jill Blake                         USATF-JO         YW        Jav             101-6    16th    Indianapolis,IN
Sara Klein                    USATF-JO         YW        HJ              5-7          5th   Indianapolis,IN
                                                                         LJ              16-3.25
                                                                         TJ             33-0.25
Scott Copeland               USATF-M          M45     LJ                16-11    4th        Honolulu,HI
                                                                        
TJ                32-4.5         4th
                                                                         100m             12.97
                                                                          200m            26.62
Ian Franz                         USATF-JO           BB    100m              13.92              Baltimore,MD
                                                                        200m              30.07
Ian Franz                          Hershey                 100m            14.80       3rd      Hershey,PA
Cassidy Stevick              USATF-JO          YG     Pent             2337pts       14h   Baltimore,MD
                                                                       200H             31.42
                                                                       HJ                 4-11            11th
Kjersti Gedde                   USATF-JO       IG    PV                 10-8          t7th  Baltimore,MD  
Sara Klein                          USATF-JO      YW    Hept              3997pts    13th   Baltimore,MD
                                                                       HJ                  5-3             12th
Casey Stevick                 USATF-JO           YM    Dec              5665pts     9th     Baltimore,MD
Scott Copeland              USATF Masters Decath                  4455agpts  2nd     Seattle,WA
                                       
USATF Indoor     M45  60m              8.19                    Boston,MA
                                                                         200m            26.78
                                                                        
LJ                 16-9.75      6th
                                                                         TJ                 32-0
Gus Penley                       USATF-XC        BB     3000m            12:59       121st    Spokane,WA
Scott Copeland                  USATF Masters Ind     Pent               2028pts     7th   Boston,MA   
                                                                       200m                              10th           " 
Ryan Chase                      USATF-JO         BB       LJ                  11-9         22nd   Walnut,CA
                                                                         HJ                 3-9.25     16th               "
Lane Russell                      USATF-JO        MB     HJ                  4-9         5th     Walnut,CA
Olivia Midles                    USATF-JO         IG      Hammer     146-11.75    2nd    Walnut,CA
Brooke Feldmeier             USATF-JO        MG    Pent              2402pts     8th    Omaha,NE
Ian Franz                              USATF-JO        MB     200m             27.44                Omaha,NE
Ian Franz                                Hershey        MB     200m        28.34       4th Hershey,PA         
Adam Zimmerman               USATF-JO        MB    Discus       91-2 (27.79)  8th   Omaha,NE
                                                                     
SP             39-5 (12.01)  7th      Omaha, NE
Jana Gedde                       USATF Masters   W50   100m          13.37     1st   Spokane,WA
                                                                           LJ              14-11 (4.55)  1st          "
                                                                          TJ              31-7.25          1st          "
                                                                         PV             9-4.25             2nd        "
Tom McDowell                 USATF Masters    M40    PV             11-10        2nd  Spokane,WA
Rick Neidhardt                    USATF Masters     M50  Pent     2281agpts      8th    Spokane,WA
IB Team (Jackson,Parker,Ubben,Matthews,Brennand,Robertson,Peloqiin)
                                    USATF XC            IB    5000m                4th       Mechanicsville,VA
Scott Copeland             Canad Masters    M50      100m       13.75      3rd     Kamloops,BC
                                                                            LJ             15-11    3rd
                                                                            TJ             28-11    3rd
                                                                            100H       20.31      1st
                  
Cam'ron Stovall                     USATF-JO        BB        HJ             NH                Greensboro,NC
Haley Chamberlin                  USATF-JO       MG       100m         13.84            Greensboro,NC
Ryan Chase                           USATF-JO        MB       Pent       1884pts   9th    Greensboro,NC
                                                                           HJ              4-3.25    15th   
                                                                            80H            13.65
                                                                            LJ              14-5.25    19th
Charene Stovall                      USATF-JO         YG    SP             34-7      15th  Greensboro,NC
Dan Cole                      Senior Games  M60          PV      3.03 (9-11) 3rd       Stanford,CA
                                                                           HJ             4-10          4th           "  
Junior Team (Peloquin,Moscowitz,Brennand,Parker,Shorten)
                                    USATF Junior XC             8000m        1st          Spokane, WA

Hannah Chamberlin               USATF-JO        BG       HJ             305.25   22nd    Sacramento,CA
Heaven Kelley                             "               BG       Tri           1001pts     6th 
Sacramento,CA
                                                                              HJ            4-1.25     5th
Sierra Saenz                               "                BG      1500m      5:59.08    17th    
Sacramento,CA
Kat Copeland                             "                 MG     3000m     11:03.50    8th    Sacramento,CA
                                                                             1500m      5:29.16
Peyton Russell                           "                  MG     LJ            13-10.25   17th    
Sacramento,CA
Julianna Salanoa                        "                  MG     DT           66-9         14th     Sacramento,CA
                                                                              SP          28-11.25    14th      
Karen Bulger                              "                 YG      Jav         124-1         2nd   
Sacramento,CA
                                                                              SP           38-0.25    13th
                                                                              DT          76-10       24th
                                            USATF-YAN                 Jav          101-11      3rd      Lisle, IL
                                                 "                            SP           38-9         4th           
                                                "                             DT          95-4         6th           
                                            Hershey            YG    SBT          175-11.75   3rd        Hershey,PA
Brooke Feldmeier                  USATF-JO         YG     Pent       2743pts      7th        Sacramento,CA
                                                                            HJ           4-11         12th
                                                                            200H        29.83       16th
Charene Stovall                          "                           SP           38-5.5      11th       
Sacramento,CA
Ryan Chase                                "                   YB    TJ           33-11.25   18th        Sacramento,CA
Lane Russell                              "                    IB     TJ           37-8.5      25th        Sacramento,CA
Olivia Midles                             "                    YW    HT          173-9       1st        Sacramento,CA
Jordan Arakawa                       "                     YM    HT           213-7       2nd      
Sacramento,CA
Brendan Franz                           "                    YM   1500m      4:04.18    9th         
Sacramento,CA
Elisa Saenz                           USATF-JO            SBG  1500m     6:54.59                   Wichita,KS
Sierra Saenz                              "                     BG   800m     2:56.73                     Wichita,KS
                                                                             1500m     5:53.84                                   
Cade Fischer                             "                     BB     HJ         4-1.25        8th         Wichita,KS
Ariel Wilhite                             "                      MG   800m     2:46.79                      Wichita,KS
                                                                              3000m   11:54.94                            
Ryan Chase                               "                      YB   Pent        2553pts     7th        Wichita,KS
                                                                              TJ      39-4.75 (12.01)  6th                                
                                                                              LJ        15-9.75                                     
                                                                              100H     15.06w                               
                                                                               HJ         5-3              t16th                                 
Zion RIley                                  "                      YB   100m      11.79                         Wichita,KS
                                                                               200H       26.59                                 
Karen Bulger                            "                        IG   Jav     133-7(40.72)   3rd        Wichita,KS
                                                                               SP           33-1.75                                 
                                                                                DT      100-7                                
Brooke Feldmeier                    "                        IG    Hept       4174pts      2nd      Wichita,KS
                                                                               100H       15.09w                              
                                                                               400H         68.15                           
                                                                                HJ           5-3                             
Andrew Miller                         "                           IB   HT          157-8         5th        Wichita,KS 
Heaven Kelley                  AAU-JO               sub-MG   Pent       2057pts       8th       New Orleans,LA
                                                                                 400m      67.37
                                                                                 80H         15.61
                                                                                  HJ          4-6              3rd
Bowen Kennedy                 USATF JO                  BB   TJav         67-1                         Baltimore,MD
Cade Fischer                          "                           MB  80H          16.82                        Baltimore,MD
Brooke Feldmeier                   "                           IG   Hept       4338               3rd       Baltimore,MD
                                                                                HJ           5-1
Karen Bulger                         "                            IG   Jav          135-9             1st        Baltimore,MD
                                                                                SP           35-3
Charene Stovall                     "                            IG   SP            36-11.5          8th      Baltimore,MD
                                                                                Disc         83-5
Ryan Chase                            "                            IB    TJ           37-8.5                       Baltimore,MD
Michael Johnson                    "                            YM   Jav         164-9             13th     Baltimore,MD
Oliver Kramer            USATF-XC                        SBB    2000m      8:30              38th   Albuquerque,NM
Sam Randall              USATF-XC                        SBB    2000m      10:14            132nd   Albuquerque,NM
Bantam Boys              USATF-XC                         BB    3000m           Team 8th(12)       Albuquerque,NM
Bowen Kennedy           USATF-XC                       BB    3000m       12:50           102nd   Albuquerque,NM
Colby Wilson             USATF-XC                         BB    3000m       12:55           108th   Albuquerque,NM
Hugh Randall             USATF-XC                        BB    3000m       13:03           116th   Albuquerque,NM
Jordan Ziegler             USATF-XC                       BB    3000m       13:15          132nd   Albuquerque,NM
Sam Grant                   USATF-XC                       BB    3000m       13:36           152nd   Albuquerque,NM
John Bussey                 USATF-XC                       BB    3000m       13:41           155th    Albuquerque,NM

Kyleigh Koehler             USATF JO                  SBG   TJav         44-3                9th       Greensboro,NC

                                                                             SP             13-4.5                                                                                                                   

Chelsea Koehler                          "                  MG    DT          74-8                 9th      Greensboro,NC
Carissa Stovall                   "                           MG     SP          28-4.5                         Greensboro,NC
                                                                              DT          62-11
Cade Fischer                         "                            MB  HJ          4-5                            Greensboro,NC
                                                                                Hur        13.49

Charene Stovall                     "                            YW   SP         34-4.75                      Greensboro,NC
Ryan Chase                            "                            IB    Decath     5625            2nd    Greensboro,NC
                                                                                 TJ         42-6.25           10th    
                                                                                  LJ         19-10.75          
Cody Klingelhoffer     USATF-XC                         BB    3000m      11:51            58th   San Antonio,TX
Bantam Boys              USATF-XC                         BB    3000m      Team 14th(24)         San Antonio,TX
Max Sing                    USATF-XC                         BB    3000m       12:11           105th   San Antonio,TX
Ollie Kramer             USATF-XC                         BB    3000m       12:14           113th   San Antonio,TX
Jaden O'Hara             USATF-XC                         BB    3000m       13:06           218th   San Antonio,TX

Danny Pree                 USATF-XC                        BB    3000m       13:13        231st(329)   San Antonio,TX 

Ethan Anderson           USATF-XC                        MB   3000m        11:30         169th(391) San Antonio,TX 

Clara Mackison            USATF-JO                        SG   TJav           54-1           3rd        Humble,TX

                                                                               800m         3:07.83                      "

                                                                                1500m       6:29.27                      "

Colby Wilson               USATF_JO                       MB      HJ               4-9           t8th       Humble,TX

                                                                                 80H            12.95                      "

                                                                                 Pent            2098                       "

Ryan Chase                 USATF-JO                         YM    Decath        6421          2nd       Humble,TX            

Alan Penrose             USATF-XC                         SBB    2000m       9:03           101st(214)   Myrtle Beach,SC

Ollie Kramer                 USATF-XC                        BB    3000m       11.27        47th(299)   Myrtle Beach,SC   

Amanda Moll                 USATF-JO                        BG    HJ            3-9.25         20th      Jacksonville,FL
Hana Moll                    USATF-JO                        BG    HJ            3-11.25         17th      Jacksonville,FL
Carissa Stovall              USATF-JO                        YG     DT          107-5            6th       Jacksonville,FL

                                                                                  SP          36-9.75            18th   

Nate Klingelkoffer      USATF-XC                           BB   3000m       14:01            200th  Albuquerque

Cody Klingelhoffer       USATF-XC                          MB   3000m       12:26           177th         "

Tillie Castro                 USATF-XC                          IB     5000m      18:29            46th         "

Dylan Miller                 USATF-XC                          IB     5000m       18:39            49th        "

Eric Rucshner               USATF-XC                         IB     5000m        18:48            66th        "

Nick Rossi                     USATF-XC                        IB     5000m        21:01           196th        "

Alex Donner                   USATF-XC                       IB     5000m        21:52           201st       "

TEAM                                "                                  IB                                             14th        "

Clara Mackison              USATF                             BG    TJav           47-1                           Sacramento

Carissa Stovall               USATF                             IG    Shot           36-0               18th            "          

Wesley Stevick              USATF-XC                       SBB     2000m       10:05          182nd        Hoover, AL                         

 
Make a Free Website with Yola.